ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Володимир Зеленський звільнив Сергія Кривоноса з двох посад

30 Листопада 2019, 12:35

Президент Володимир Зеленський своїм указом №869/2019 від 29 листопада звільнив Сергія Кривоноса з посад голови міжвідомчої робочої групи щодо зміцнення обороноздатності держави і голови міжвідомчої Комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Згідно з документом, президент вивів Кривоноса з персонального складу міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю, увільнивши його від виконання обов’язків голови цієї комісії.

Крім того, у другому пункті цього указу йдеться, що Сергія Кривоноса звільнено від виконання обов’язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави.

Сергій Кривонос у свою чергу відреагував на звільнення на своїй Facebook-сторінці:  «Секретар РНБО, якого попередні п‘ять років війни не було видно і чути ані на фронті, ані в тилу – таки проштовхнув підписання указу. Мої особисті висновки будуть згодом, «новина» прилетіла мені у дорозі».

Раніше АрміяInform повідомляла, що секретар РНБОУ Олексій Данилов не бачить Сергія Кривоноса своїм заступником.

Довідково: Сергій Кривонос був призначений головою міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю у квітні 2019 року. Міжвідомчу робочу групу з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави Кривонос очолив у травні цього ж року.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України