ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовий капелан Ростислав Токар: «Не збираюсь відсиджуватись удома, коли серцем відчуваю, що потрібен людям на війні»

13 Листопада 2019
Військовий капелан Ростислав Токар: «Не збираюсь відсиджуватись удома, коли серцем відчуваю, що потрібен людям на війні»

Ростислав Токар на позивний «Санта» у лавах українського війська нещодавно: у 2018-му уклав контракт і пішов на військову службу до однієї з уславлених мотопіхотних бригад оперативного командування «Південь». До армії проповідував слово Боже в одній з церков на Хмельниччині, звідки і родом. Має родину: дружину, сина, теж військовослужбовця-контрактника, який нині служить в одній з частин Сил спеціального призначення та доньку, яка чекає на батьків телефонний дзвінок щодня, аби поділитися з ним новинами й поцікавитись, чи добре тато служить. Син-спецназівець, який з дитинства, окрім як служити в елітних військах, не уявляв себе без них, і таки домігся свого. Телефонує не часто – служба, що поробиш.

– «Санта»  в перекладі з іспанської «святий», ‒ усміхаючись, ділиться з нами думками військовий капелан Токар-«Санта». – Про службу в армії мріяв відтоді, як почалася війна на Сході України. Але доволі довгий час церква та родина не були готові до цього. Та все ж вдалося переконати рідних і церковнослужителів, що моя робота з порятунку людських душ, особливо молодого українського покоління, необхідна і на фронті, можливо, навіть більше. Тому я тут, у бойовій частині.

За словами Ростислава Токара, він ще й вправний водій та механік. Тому залюбки сідає за кермо військового «Урала» чи ЗІЛа, коли бракує водійських рук, а то й допомагає хлопцям у парку бойових машин лагодити військову техніку.

Читайте нас в Telegram
Life story