ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовий капелан презентував власну фотовиставку про бійців та їхніх тварин «Фронтові друзі»

15 Листопада 2019
Військовий капелан презентував власну фотовиставку про бійців та їхніх тварин «Фронтові друзі»

Сьогодні, 15 листопада, у Києві в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відкрилася унікальна фотовиставка «Фронтові друзі». Автором яскравих фотосвітлин з передової є священник Княжого храму Святого Миколая Православної церкви України (м. Львів) отець Андрій Дуда.

Він – волонтер із перших днів бойових дій на Донбасі та військовий капелан. Щоб залишити в пам’яті людей правду, узяв у руки і фотоапарат. Кожна світлина отця Андрія Дуди – це окрема історія бійця і його чотирилапого улюбленця.

Першими оглянули виставку курсанти та ліцеїсти, народні депутати України, представники Міноборони та Генерального штабу ЗС України,  духовенства, а також друзі та побратими військового капелана.

– Фронтові світлини – це розповідь про наш час, про воїнів-захисників, які безмірно дорогі моєму серцю. На фото люди, які не схилилися перед агресором, це – найкращі українці, які стали символами нашого часу. Собаки та кішки, виснажені та знедолені, потрапляли у військові підрозділи, де їх радо приймали наші захисники, рятували від голодної смерті та ділилися найнеобхіднішим. Чотирилапі друзі відплатили великою вдячністю та стали вагомою психологічною підтримкою для воїнів в умовах окопної війни, а часто й реальною бойовою одиницею військового підрозділу. Чотирилапа піхота виконує роль спостерігачів, лікарів, саперів і найважливіше – вірних фронтових друзів. На війні дружба між людьми та тваринами найбільш чуттєва та віддана, – розповів отець Андрій Дуда.

Він подякував усім присутнім за підтримку й допомогу в презентації виставки, українським воїнам побажав перемоги на ворогом, Україні – миру й процвітання.

Гарний настрій відвідувачам своїми пісенними композиціями дарували артисти хорової капели «Дударик».

Виставка триватиме в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України в Києві до 15 грудня 2019 року. Усі охочі можуть її оглянути.

 

Фото Дмитра ЮРЧЕНКА

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини