ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові залізничники відзначають професійне свято. Можливо, востаннє…

4 Листопада 2019
Військові залізничники відзначають професійне свято. Можливо, востаннє…

Професійне свято працівників залізничного транспорту України відзначають 4 листопада. Саме цього дня 1861 року на території сучасної України відкрито першу залізничну колію Відень – Львів. Уже в березні 1863-го в Україні з’явилися перші військові залізничні формування. За півтора століття військові залізничники пройшли тривалий шлях розвитку і внесли значний вклад у розбудову транспортної інфраструктури країни. Кінцевим етапом стало створення на базі залізничних військ Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

З нагоди свята у ДССТ МО України відбулися врочистості. Голова Адміністрації ДССТ генерал-лейтенант Микола Мальков привітав колектив зі святом і нагородив найдостойніших військовослужбовців відомчими відзнаками та грамотами. Святкову атмосферу створили музиканти військового оркестру 8-го Чернігівського навчального центру ДССТ і дитячий танцювальний колектив Soul Dance.

— Маю зазначити, що цього року ми, певно, востаннє відзначаємо День залізничника як професійне свято. З огляду на те, що завдання нашої служби вже вийшли за межі лише Залізничних військ, я оголосив конкурс і впевнений, незабаром ми відзначатимемо нове свято — День Державної спеціальної служби транспорту. Щодо дати святкування, розглядають кілька варіантів, — зазначив генерал-лейтенант Микола Мальков.

Про те, чому в ДССТ майже немає вакантних посад, що отримують випускники ДССТ разом із лейтенантськими погонами й багато іншого про сьогодення ДССТ Міноборони читайте в інтерв’ю з її очільником генерал-лейтенантом Миколою Мальковим.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини