ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові вогнеборці Старокостянтинова долучились до ліквідації масштабної пожежі торговельного центру

26 Листопада 2019
Військові вогнеборці Старокостянтинова долучились до ліквідації масштабної пожежі торговельного центру

На пульт чергового бригади тактичної авіації імені Петра Франка близько опівночі надійшла інформація від чергового Державної служби з надзвичайних ситуацій про пожежу у двоповерховому торговельному центрі по центральній вулиці міста. Для місцевого підрозділу рятувальників, що прибув і вже почав гасити пожежу, була вкрай необхідна підтримка військових вогнеборців.

На боротьбу з вогнем відразу вирушило три розрахунки з військових частин гарнізону. Для оперативного підвезення води від бригади тактичної авіації прибув і автомобіль АКПМ. Начальник служби пожежної безпеки гарнізону капітан Сергій Кутащук оцінив обстановку та визначив завдання кожному з розрахунків.

Боротьбу з вогнем ускладнювало те, що через дерев’яне перекриття будинку вогонь швидко розрісся до великих масштабів та фактично охопив усю територію будівлі. Крім того, полум’я загрожувало будь-якої миті перекинутись на будівлі магазинів і готель, що були розташовані майже впритул до палаючого будинку. Аби уникнути ризику, рятувальникам довелося терміново евакуювати з готелю більше двадцяти постояльців.

У палаючих приміщеннях стояв їдучий дим від товару та сучасних оздоблювальних матеріалів. Пожежним і рятувальникам довелося працювати в засобах захисту. Боротьба з вогнем тривала всю ніч. Вогонь вдалося локалізувати близько четвертої ранку, а окремі місця пожежі до десятої.

У двобії із вогняною стихією військові вогнеборці показали високий професіоналізм, координованість дій і готовність завжди вчасно і оперативно прийти на допомогу своїм колегам з Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Фото Сергій Кутащук

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини