ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові сапери знищили понад 10 тисяч мін та вибухонебезпечних предметів та повернулись додому

22 Листопада 2019
Військові сапери знищили понад 10 тисяч мін та вибухонебезпечних предметів та повернулись додому

На центральні площі міста Самбір, що на Львівщині відбулося вшанування військових інженерів, які повернулися додому після виконання завдань за призначенням у районі проведення операції Об’єднаних сил.

З теплими словами до них звернулися представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій та учнівська молодь.

Звитягу військовослужбовців було відзначено відомчими нагородами, Почесними грамотами, Подяками та цінними подарунками.

Перебуваючи на Сході країни, особовий склад виконав увесь комплекс інженерного забезпечення ООС. Зокрема, саперні групи  знешкодили понад 10 тисяч мін та вибухонебезпечних предметів у межах першої лінії оборони та в тилу підрозділів.

Також військовослужбовці займалися обладнанням та облаштуванням фортифікаційних споруд першої лінії оборони, опорних пунктів, утриманням понтонних мостів та поромних переправ через водні артерії. Крім того, постійно вдосконалювали майстерність під час різноманітних тренувань та навчань, а також змагань на першість підрозділів.

Військові інженери із Самбора виконували завдання і під час підготовки та розведення військ у Станиці Луганській та в Золотому, що на Луганщині.

На знак подяки самбірчани подарували військовим не лише строкаті кульки та листівки зі щирими словами, а й тепло своїх сердець.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, ООС