ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відтепер онкологію лікуватимуть і в регіональних закладах військової медицини. На це передбачені кошти.

22 Листопада 2019
Відтепер онкологію лікуватимуть і в регіональних закладах військової медицини. На це передбачені кошти.

У бюджеті Міністерства оборони України на наступний рік збільшено видатки на військову медицину. Про це під час брифінгу в Арміяinform повідомив начальник Управління соціальних виплат Департаменту фінансів Міноборони Вячеслав Салахов. На охорону здоров’я військових передбачено близько 700 мільйонів гривень.

Пріоритетним напрямком у медичній службі вважатимуть розвиток санаторно-курортного забезпечення, придбання в необхідній кількості медикаментів і унікального діагностичного обладнання й апаратури. Окремим рядком передбачено закупівлю оклюзійних пов’язок із клейкою основою, яка прилипає до грудної клітки, навіть якщо та повністю залита водою, кров’ю чи іншою рідиною. Ними поповнять медичні аптечки.

У бюджеті Міністерства оборони України на наступний рік збільшено видатки на військову медицину

За словами першого заступника начальника Головного військово-медичного управління ЗСУ полковника медичної служби Андрія Галушки, завдяки збільшенню фінансування з’являється можливість розпочати лікування онкохворих не лише в Головному військовому клінічному госпіталі, а й у регіональних військово-медичних клінічних центрах.

– Із наступного року вперше кожний військово-медичний клінічний центр зможе проводити хіміотерапію самостійно, – зазначив Андрій Галушка. – Крім того, в Головному військовому клінічному госпіталі знову запрацює кабінет радіотерапії. Це дуже важливо, адже радіотерапія є одним із основних методів лікування онкології, причому її використання показано практично на будь-якій стадії захворювання.

Збільшення бюджетування також дозволить військо-медичним установам використовувати кошти спецфонду на розвиток лікувальної бази.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Публікації, Реабілітація, Спорт