ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветерани: від діалогу до працевлаштування

25 Листопада 2019
Ветерани: від діалогу до працевлаштування

За ініціативи громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців-учасників АТО» та за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб впродовж двох років у найбільших містах держави реалізується проєкт «Ветерани: від діалогу до працевлаштування». Нині він розпочав роботу у Львові.

Глобальна мета проєкту – створення сприятливих умов для соціально-економічної адаптації й працевлаштування колишніх учасників бойових дій. На відміну від інших подібних проєктів, тут не дають конкретний фах чи спеціальність, а вчать принципів пошуку роботи: від свідомого прийняття рішення «ким я хочу бути» до визначення джерел вакансій, підготовки резюме і правил поведінки на співбесіді.

– Під час триденного семінару-тренінгу ветерани АТО/ООС можуть відвідати мотивуючі лекції від успішних побратимів, здобути навички якісного спілкування з працедавцями, зрозуміти їх очікування й підготуватися до співбесід. На третій день тренінгу організовуємо зустріч учасників із роботодавцями. Цього разу їх зголосилось прийти більше двадцяти, – розповіла менеджер проєкту Наталя Прядка.

За її словами, ініціатива досить успішна. Якщо взяти до уваги конкретні факти, то торік з близько 400 учасників тренінгів десь половині вдалося працевлаштуватися.

– У 2019 році провели п’ять тренінгів: у Харкові, Луцьку, Дніпрі, Одесі, Івано-Франківську, і от Львів – замикає реалізацію проєкту. Загалом ми охопили понад 360 учасників. Сподіваємося на не менш позитивний результат від наших зустрічей, – зазначає ветеран, тренер проєкту Андрій Ільченко. – Після наших зустрічей люди повинні повірити у свої можливості. Якщо на війні «айтішник» зміг стати розвідником, чому колишній розвідник не може стати фахівцем з інформаційних технологій!?

До речі, у тренінгах можуть взяти участь не тільки учасники АТО/ООС, які нині набули статусу безробітного, а й військові пенсіонери та інваліди війни.

Партнери проєкту – Державна служба зайнятості, НГО «Центр соціально-психологічної підтримки «Ресурс», а серед роботодавців – «Приватбанк» і «Укрзалізниця».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Соціальний захист