ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветерани АТО та діючі військовослужбовці змагалися за першість у спортивному турнірі «Сталева Воля»

25 Листопада 2019
Ветерани АТО та діючі військовослужбовці змагалися за першість у спортивному турнірі «Сталева Воля»

У Луцьку близько трьох десятків ветеранів АТО (ООС) та діючих військовослужбовців взяли участь у спортивному турнірі «Сталева Воля». Організаторами змагань виступили Громадська спілка Воїнів АТО Волині, Волинський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спортивно-розважальний комплекс AdrenalinCity.

Участь у заході мали змогу взяти усі охочі з категорій ветеранів бойових дій АТО (ООС), особи з інвалідністю внаслідок участі у бойових діях та діючі військовослужбовці. Спортсмени змагалися в жимі штанги лежачи, гирьовому спорті та веслуванні на тренажері. На жим штанги лежачи надавалися три спроби: до 72 кг, 72-85, 85-97, 97+. У номінації гирьовий спорт – поштовх гирі однією рукою 16 кілограм на максимальну кількість підняття протягом трьох хвилин. Впродовж веслування на тренажері  у кожного із учасників була одна хвилина та одна спроба для подолоння максимальної дистанції за встановлений відрізок часу.

Як зазначив переможець турніру з жиму штанги лежачи в категорії до 72 кілограм з результатом 125 кілограм Вячеслав Оксенюк, для нас вкрай важливі такі зустрічі, адже ми маємо унікальну можливість ділитися своїми успіхами, мотивувати на перемоги інших та радіти життю.

Турнір присвятили пам’яті легендарного воїна батальйону «Айдар» Олега Твердохліба, який завжди вирізнявся силою волі, характером та чудовою фізичною формою. З початком збройної агресії на сході України старший прапорщик десантних військ Збройних Сил України добровольцем вступив до батальйону «Айдар». За більше ніж рік виконання бойових завдань Олег Твердохліб ортимав п’ять контузій та два поранення. Після повернення на свою малу Батьківщину став Головою «Спілки воїнів АТО Волині». Помер Герой 17 квітня 2017 року від важкої недуги. За мужність і героїзм був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

Спортивний турнір започатковано минулого року та планується проводити щорічно напередодні Дня Збройних Сил України.

Фото від організаторів заходу

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Реабілітація, Спорт