ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вчасне діагностування хвороби є запорукою успішного лікування

30 Листопада 2019
Вчасне діагностування хвороби є запорукою успішного лікування

Понад 85% військовослужбовців Дніпропетровщини вже пройшли щорічну планову диспансеризацію. Основною метою заходу є збереження відповідного рівня здоров’я військових, необхідного для виконання обов’язків військової служби.

Як зазначив заступник начальника госпіталю з медичної частини – начальник медичної частини підполковник медичної служби Анатолій Іващенко, дані заходи проходять не лише на базі Дніпровського шпиталю. Виїзні медичні бригади працювали у Криворізькому та Нікопольському гарнізонах, також ми підсилили певними медичними спеціалістами Черкаський військових госпіталь. Для проведення всіх необхідних медичних досліджень нами була організована робота фахівців лабораторії на місцях, які здійснювали забір крові та проводили всі необхідні аналізи.

– Саме  вчасне діагностування хвороби є запорукою успішного лікування. При виявленні проблем зі здоров’ям ми одразу направляємо військовослужбовця на поглиблений медичний огляд, якщо випадок критичний, то проводимо евакуацію до військового госпіталю. Вже під час цьогорічної диспансеризація нашими фахівцями було виявлено серед військовослужбовців три випадки онкологічних захворювання, які вже проходять певний курс лікування у військових медичних закладах, – наголосив підполковник медичної служби Анатолій Іващенко.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини