ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вартові неба із Харківщини уразили у всі цілі й повернулися на базу

13 Листопада 2019
Вартові неба із Харківщини уразили у всі цілі й повернулися на базу

Із перемогою після участі в тактичних навчаннях із бойовою стрільбою зенітних ракетних військ повернулися на Харківщину воїни одного із підрозділів військової частини Повітряного командування «Схід».

Вони відшліфовували свій професіоналізм  на  полігоні «Ягорлик», виконували завдання у складі підрозділу, озброєним зенітним ракетним комплексом С-300 ПТ.

Вартові неба спочатку відпрацювали вправи щодо завантаження ракет, транспортування до визначеного району, розвантаження, марш та переведення військової техніки у бойове положення. Чимало уваги приділялося прихованості переміщенню військ, маскуванню, обладнанню в інженерному відношенні бойових позицій та протидії ворожим диверсійно-розвідувальним групам. Оцінювалися й вміння з тактичної медицини.

Під час навчань старші начальники надавали різні ввідні, беручи до уваги досвід проведення бойових дій на Донбасі та різних військових операцій по всьому світі.

Фіналом такої насиченої роботи стали пуски ракет по наземних та повітряних цілях.

‒ Мої підлеглі виконали 6 стрільб і стільки ж було влучень, ‒ говорить командир дивізіону майор Дмитро Ніколаєв. – Наші старання оцінювалися за різними показниками перебування в районі бойового призначення. У підсумку полігонного вишколу військовий колектив посів ІІ місце серед підрозділів зенітних ракетних військ частин Повітряних Сил ЗС України.

До речі, участь в цих навчаннях стала бойовим хрещенням вартових неба із Харківщини. Адже цей дивізіон менше року як сформовано з метою посилення охорони повітряного суверенітету в східному регіоні України.

Після успішного виконання маршу з Херсонщини до ППД командування зенітного ракетного полку заохотило низку військовослужбовців, поставило їхній професіоналізм у приклад іншим армійцям.

Так, кращих результатів на Державному випробувальному полігоні «Ягорлик» досягли: капітан Максим Целік, старший лейтенант Сергій Шепелевич, сержант Сергій Сапожніков, солдат Артем Сухомяс тощо.

Відпочивати на лаврах захисники України не збираються, адже попереду чимало інших важливих завдань щодо захисту України.

‒ Ми вдосконалили професійні навички, отримали нові вміння та знання. Наш бойовий дух став ще міцнішим. Тому вороги не мають жодного шансу на хоч якийсь успіх, ‒ впевнений майор Дмитро Ніколаєв.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Навчання та тренування