ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Український уряд орієнтований на конкретні результати — оцінка НАТО

1 Листопада 2019, 13:53
Український уряд орієнтований на конкретні результати — оцінка НАТО

Український уряд орієнтований на досягнення конкретних результатів євроатлантичних реформ для України, її громадян та інтеграції країни до НАТО, вважає заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Беттіна Каденбах.

Про це вона заявила на спільному брифінгу з віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитром Кулебою за результатами засідання Комісії з координації євроатлантичної інтеграції, повідомляє АрміяInform з посиланням на «Урядовий портал».

«Беручи участь у засіданні Комісії, я побачила, наскільки сильно ви орієнтовані на досягнення результатів. Ви не прагнете лише політичних декларацій, хоча вони теж важливі. Натомість ви прагнете втілити власні великі стратегічні пріоритети завдяки конкретним реформаторським крокам. Аби показати результат для України, для українських громадян і також для євроатлантичної інтеграції», — заявила Каденбах.

Беттіна Каденбах поділилася позитивним враженням від засідання Комісії. «Мене вразило, що до спільних зусиль уряду та парламенту долучене і громадянське суспільство, неурядові організації. Багато людей об’єднують зусилля, щоб Україна зближувалася з Альянсом та просувалася шляхом євроатлантичної інтеграції», — відзначила вона.

Під час засідання Комісії його учасники поінформували голову Комісії та представника НАТО про поточний стан справ щодо впровадження закону про національну безпеку, а також про головні проміжні результати виконання Річної національної програми співпраці Україна – НАТО (РНП) 2019. Віцепрем’єр-міністр повідомив, що 5-8 листопада у Києві перебуватиме група експертів Міжнародного секретаріату НАТО з оцінки виконання Україною РНП-2019.

У засіданні також узяли участь представники трьох комітетів Верховної Ради України (з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва; з питань національної безпеки, оборони та розвідки; з питань інтеграції України з Європейським Союзом), голова Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО та інші члени Комісії.

За результатами засідання на розгляд НАТО були запропоновані п’ять стратегічних пріоритетів подальшої співпраці з Україною, які були розроблені у міжвідомчій взаємодії: реформа сектору оборони та безпеки, розвиток демократичного цивільного контролю над сектором безпеки і оборони, професійна освіта та фаховий розвиток військових і цивільного персоналу, розвиток національної стійкості, безпека людини.

Фото: Дмитро Юрченко

Читайте нас у Facebook
Актуально, Новини, Новини світу та України