ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна здатна автоматизувати процеси протиповітряного прикриття

22 Листопада 2019, 16:28
Україна здатна автоматизувати процеси протиповітряного прикриття

На базі бригади тактичної авіації, що на Київщині, за участю  представників РНБО та Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулася демонстрація результатів проведення дослідно-конструкторських робіт у галузі створення єдиної автоматизованої системи управління Збройних Сил України. Як повідомив АрміяInform представник підприємства-виробника, можливості засобів автоматизації показали із практичним залученням авіації, підрозділів радіотехнічних та зенітних ракетних військ.

– Йдеться про новий комплекс засобів автоматизації управління, постачання у війська якого ми розпочали минулого року, – розповів керівник проєкту «НВП «Аеротехніка МЛТ» Олександр Давикоза. – Він мобільний, і може бути розгорнутий будь-де. За умови сталого складу сил та засобів здатний суттєво підвищити ефективність застосування підрозділів авіації та ППО.

Представник виробника додає, що за умов належного фінансування підприємство здатне поставити збройним силам необхідну кількість мобільних комплексів уже за кілька років.

У Командуванні Повітряних Сил говорять, що новинка дозволяє не лише повністю автоматизувати процеси протиповітряного прикриття, а й швидше приймати рішення зі знищення ворожих цілей та миттєво здійснювати цілевказівку чи їхній перерозподіл між вогневими засобами. І це не висновки наукових досліджень чи теоретичних розрахунків – це реальні дані практики застосування нових автоматизованих систем управління під час навчань.

Комплекс є аналогом системи управління ASSC, який використовується арміями країн Альянсу. Тож, попри покращання системи управління військами, сприятиме і її швидшій адаптації до стандартів Альянсу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Новини світу та України, Озброєння та техніка