ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут триває підготовка призваних офіцерів-зв’язківців

4 Листопада 2019, 9:27
У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут триває підготовка призваних офіцерів-зв’язківців

На базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочалася підготовка офіцерів запасу, які свого часу закінчили військову кафедру цивільних вишів та яких призвали до лав Збройних Сил України на 18 місяців.

Упродовж трьох місяців понад 100 офіцерів-зв’язківців на базі навчально-польового комплексу військового інституту закріплюватимуть знання та навички, які вони здобули під час теоретичної підготовки, й навчатимуться на практиці, як розгортати сучасну систему зв’язку, отримають знання щодо нової, сучасної техніки та засобів зв’язку, які нині використовують у Збройних Силах України.

Враховуючи досвід ООС, офіцери також удосконалюватимуть навички з тактичної, вогневої, інженерної, спеціальної підготовки.

Наприкінці навчальних курсів офіцери-запасники складуть комплексний випускний іспит і будуть розподілені до військових частин військ зв’язку Збройних Сил України для подальшого проходження служби.

Крім того, слід зазначити, що за призваними офіцерами протягом терміну служби зберігатиметься місце роботи та середня заробітна плата. При цьому їм гарантовані у повному обсязі грошове утримання відповідно до посади та пільги, які передбачені для кадрових офіцерів.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини