ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходять Дні НАТО

13 Листопада 2019
У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходять Дні НАТО

Сьогодні, 13 листопада, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут – День НАТО.

Начальник військового вишу полковник Євген Степаненко ознайомив представників делегації Альянсу з історією навчального закладу, головними завданнями інституту, а також із сучасними аудиторіями й новітніми засобами зв’язку.

– На сьогодні в інституті навчається 2007 осіб. Навчальний заклад – єдиний у Збройних Силах, який готує кібервоїнів і програмістів. Ми пишаємося випускниками та курсантами, які є переможцями хакатонів НАТО з програмування, — зазначив полковник Євген Степаненко.

Віцеадмірал Бюлент Туран наголосив, що Україна робить істотні внески в місії НАТО.

– Передусім хочу привітати курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з їхніми досягненнями і нагородами. Моя команда підготувала для вас низку презентацій щодо НАТО. Як ви знаєте, цього року Альянс відзначив 70-ту річницю з дня створення. І це засвідчує, що він справді є гарантом стабільного миру, — сказав начальник Управління з Партнерства у штабі Верховного головнокомандування Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі (SHAPE) віцеадмірал Бюлент Туран.

– Країни-члени організації вітають уже здобуті досягнення України й сподіваються на подальший прогрес у реформуванні. Однак перед нами залишається ще багато завдань, які продовжимо виконувати спільно з нашими партнерами з НАТО, – розповів генерал-лейтенант Володимир Аскаров.

Військовий представник Місії України при НАТО генерал-лейтенант Володимир Аскаров розповів курсантам про Північноатлантичний блок, його ідеологічну основу, а також про співпрацю з Україною.

Після завершення заходу курсантів розподілили на роботу в синдикати, де вони спілкувались з іноземними гостями.

Окрім цього, представники натовської делегації вшанували загиблих випускників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини