ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Пущі-Водиці діти передали бійцям ООС обереги

28 Листопада 2019
У Пущі-Водиці діти передали бійцям ООС обереги

Учні київської санаторної школи-інтернату № 21 передали бійцям бригади охорони Генерального штабу обереги та браслети, зроблені власноруч. Подія відбулась у приміщенні школи на відкритті фестивалю «Діти прагнуть миру».

Захід відбувся в рамках проєкту «Добрі справи», ініціатором якого є Київська міська спілка ветеранів Афганістану, за сприяння Міністерства оборони України. Кореспонденти АрміяInform стали гостями фестивалю.

– Напередодні Дня Збройних Сил України ми з нашими дітками хочемо привітати воїнів із професійним святом. Учні підготували виставку власних малюнків та виробів. А також зробили для наших захисників браслети, ладанки, обереги, щоб їх оминали кулі, і щоб вони живими-здоровими повернулись до своїх родин, – розповіла директор школи-інтернату Лідія Мороз.

Кореспонденти АрміяInform поспілкувалися з учнями, які брали участь у виготовленні подарунків для фронту.

– Робили обереги на стіну, «фєнєчкі» – це такі браслети синьо-жовтого та червоно-чорного кольорів. Разом із класним керівником виготовили ладанки – це обереги з молитвою. На всю роботу пішло 10 днів, – поділилися враженнями семикласник Марк Смольський  та дев’ятикласник Андрій Берестовий.

Військові провели дітям майстер-клас з розбирання та збирання автомата Калашникова.

– Ми хотіли долучити до проєкту школи, щоб дітки побачили, хто такі військові. Учні  підготували вироби, малюнки, щоб все це передати до району проведення ООС. Школа сьогодні організувала гарну концертну програму для воїнів. Думаю, проєкт «Добрі справи»  триватиме, бо для нас патріотичне виховання молоді стоїть на першому місці, – зазначив голова Київської спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко.

Фото – Руслан Тарасов

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,
Новини