ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У протистоянні агресору канадці підтримують українців як на передовій, так і в тилу

4 Листопада 2019
У протистоянні агресору канадці підтримують українців як на передовій, так і в тилу

«Закордонні українці — це наша опора на дипломатичному фронті, — наголосив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар під час виступу на Трирічному Конгресі українців Канади. ‒ Підтримка українських канадців дуже відчутна як на передовій, так і в тилу. Завдяки вам Україна стає сильнішою та кращою щодня». Про це повідомляє Арміяinform із посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ України.

У панельній дискусії Конгресу заступник міністра поінформував про безпекову ситуацію на сході України, можливі шляхи подолання агресії Росії, а також зусилля української сторони з реалізації ініціативи «Перемога через мир».

У рамках візиту до Канади Василь Боднар також провів зустрічі з представниками Міністерства закордонних справ, Міністерства національної оборони та Таємної ради країни. Під час них заступник міністра окреслив позицію та червоні лінії української сторони щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Канадські урядовці підтвердили незмінну підтримку України.

Заступник міністра привітав учасників Конгресу та подякував українській громаді Канади за потужну підтримку та допомогу Україні у протистоянні російській агресії.

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас у Facebook
Актуально