ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У мешканців Півдня відтепер є своє представництво Українського інституту національної пам’яті

29 Листопада 2019, 14:28

Сьогодні в Одесі розпочинаються заходи з презентації діяльності Південного представництва Українського інституту національної пам’яті.

Південне міжрегіональне відділення УІНП, засноване нещодавно в Одесі, територіально зосередить свою діяльність в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях і Криму. Очолив представництво відомий одеський історик і ветеран російсько-української війни Сергій Гуцалюк.

З нагоди відкриття відділення в Одесі 29-30 листопада відбудеться низка заходів із презентації діяльності Українського інституту національної пам’яті та його Південного представництва, значна частина з яких присвячена новітній військовій історії країни, долям українців у воєнних конфліктах, популяризації живої історії Півдня України в загальноукраїнському масштабі.

Організатори, зокрема, проведуть презентації настільних ігор Інституту «Українська революція» і «УПА — відповідь нескореного народу», книги про російську анексію і репресії в Криму «Люди сірої зони», брошури «2014: початок російсько-української війни» та інших видань, влаштують показ фільму «Іловайськ 2014». Усі ці заходи відбудуться за участю авторів чи героїв творів, безпосередніх учасників подій.

У рамках заходу також відбудуться семінари, круглі столи та зустрічі з відомими істориками та краєзнавцями.

Яскравим фіналом усіх заходів обіцяє стати Українська вечірка за участю відомих виконавців Sonya Kay, Ivan NAVI, Go-A. Організатори обіцяють вільний вхід на всі заходи та запрошують долучитися до них усіх, хто цікавиться історією своєї країни.

Детально про плани на майбутнє представники Українського інституту національної пам’яті та його Південного представництва розкажуть під час пресконференції, яка відбудеться 30 листопада о 12:00 у приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. С. Грушевського.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини