ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львівському гарнізоні вшанували борців за Гідність та Свободу

21 Листопада 2019
У Львівському гарнізоні вшанували борців за Гідність та Свободу

Сьогодні, 21 листопада, львівська громада взяла участь в урочистостях із нагоди Дня Гідності та Свободи. У заходах, що розпочалися в історико-культурному заповіднику «Личаківський цвинтар», взяли участь начальник Львівського гарнізону – начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники військових установ та частин гарнізону, а також учасники громадських рухів.

На знак скорботи за полеглими співвітчизниками, які віддали життя заради утвердження в Україні ідеалів свободи та демократії, а також проявили мужність та першими стали на захист демократичних цінностей, національних інтересів українців та їхнього європейського вибору присутні поклали квіти та запалені лампадок на могили Героїв.

Після цього представники духовенства провели чин екуменічної панахиди на полі почесних поховань.

Власне, впродовж дня в обласному центрі відбудеться ще низка заходів, з-поміж них: церемоніал вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні: запалення лампадок керівництвом області та міста, громадськістю на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні; Відзначення Дня Гідності та Свободи на площі біля пам’ятника Т. Шевченку; на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін» відбудеться низка мистецьких акцій.

Також надвечір відбудеться урочиста Академія з нагоди Дня Соборності України у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини