ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Десні є унікальна колекція танків зі всього світу

7 Листопада 2019
У Десні є унікальна колекція танків зі всього світу

Унікальну колекцію моделей танків із часів Першої світової війни і до сучасності зібрав у селищі Десна Чернігівської області військовослужбовець 169-го навчального центру Віктор Хромінський.

Майстер моделювання вже понад 30 років служить в українському війську і близько 20 років власноруч виготовляє моделі танків. Нині їх налічується більше ніж 100.

Військовий аматор не з чуток знає все про танки — виріс в сім’ї танкіста, проходив військову службу на посаді інструктора з водіння танків.

Для виготовлення макетів конструктор використовує лише звичайні картон, папір, гуашеву фарбу та клей ПВА, ну і, звісно, професійну майстерність.

— Згодом хочу розширювати свою колекцію, є на меті виготовлення багатьох сучасних і закордонних моделей, зокрема угорського, японського виробництва тощо. На мою думку, військовослужбовці повинні знати військову історію, озброєння та військову техніку, адже без цього важко побудувати сильну, сучасну й озброєну за новими стандартами армію, — розповів Віктор Хромінський.

Надалі колекціонер планує представляти панцирники військовим і місцевій молоді та навчати охочих танковому моделюванню.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
MilitaryArt, Новини