ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У буферній зоні від влучання снарядів сталася сильна пожежа

25 Листопада 2019
У буферній зоні від влучання снарядів сталася сильна пожежа

Неподалік населеного пункту Березове Донецької області, унаслідок обстрілу позиції підрозділів Об’єднаних сил з боку окупованого Докучаєвська, виникло загоряння сухостою. Сильний вітер призвів до швидкого поширення пожежі на територію дачного кооперативу.

– Повідомлення про загоряння чагарників і трави після обстрілу бойовиків, які застосовували трасуючі та бронебійні запалювальні боєприпаси, надійшло на командний пункт нашого батальйону увечері. Одразу на місце події, за командою, вирушили пожежні автомобілі зі складу резерву частини. Але на той час там уже працювали пожежні розрахунки від підрозділів, які чергують на цій ділянці лінії розмежування, – повідомив заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення.

Крок за кроком, за допомогою піску й землі, а також усього, що потрапляло під руки, українські військові відвойовували в пожежі територію. До речі, гасити її нашим хлопцям допомагали цивільні. Це кілька місцевих мешканців, які наразі проживають у дачному кооперативі та обслуговують насосну станцію комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», що постачає воду на окуповані території Донеччини.

Спільними зусиллями пожежу, яка на той час знищила кілька господарських споруд, вдалося локалізувати. Поранених і потерпілих з-поміж військовослужбовців операції Об’єднаних сил немає.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини, ООС, Репортаж