ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У бригаді «Холодний Яр» розпочалися збори з оперативним резервом першої черги

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Листопада 2019, 15:44

Шахтарі та металурги, трактористи та системні адміністратори й навіть доцент Дніпровського національного університету прибули на двотижневі збори оперативного резерву першої черги до окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

Більшість із них раніше служили у лавах легендарної бригади і брали участь у боях на Донецькому напрямку на Бахмутській трасі чи поблизу Докучаєвська.

Доцент, кандидат історичних наук Олег Репан, наприклад, у 2014-му був серед захисників Донецького аеропорту. І сьогодні він знову вдягнув однострій.

«Прийшла повістка з військкомату, і я як дисциплінований офіцер прибув на збори, — розповідає Олег Анатолійович. — Приємно зустріти старих знайомих, бачити, як змінюється бригада. Та й війна триває, тож потрібно підтримувати себе у належній формі».

До прийому резервістів холодноярці добре підготувалися: розгорнуто мультимедійний довідково-інформаційний центр, де прибулих консультують юристи, фінансисти та інші фахівці; військовозобов’язані швидко отримують форму по сезону, взуття, інше спорядження та розміщуються в оновленій казармі. Усього вистачає, хіба що двом кремезним воякам доведеться добу почекати на «талани» 48 розміру.

 

У програмі зборів спочатку передбачені заняття з дотримання заходів безпеки, а далі — підвищення практичних навичок з усіх предметів бойової підготовки та тренування у складі штатних підрозділів, розрахунків та екіпажів.

Не приховує задоволення мотивацією особового складу оперативного резерву першої черги начальник управління — заступник командувача військ Оперативного командування «Схід» Збройних Сил України з морально-психологічного забезпечення — полковник Сергій Дмуховський: «Я бачу перед собою дорослих людей, воїнів, які знають, для чого вони прибули на збори. Серед них і старі знайомі: солдати та офіцери перших хвиль мобілізації. У людей горять очі, вони ностальгують, зустрічають друзів, цікавляться змінами в Збройних Силах та рідній бригаді, готові до активної участі в навчаннях».

Очікується, що під час проходження зборів чимало резервістів вирішить повернутися до рідної бойової військової частини

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram