ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Бахмуті розпочався фестиваль героїко-патріотичних фільмів

30 Листопада 2019, 15:35

До Дня Збройних Сил України за підтримки Генерального штабу ЗСУ та Міністерства у справах ветеранів, окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб  Державне агентство України з питань кіно разом із Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» розпочало фестиваль документальних фільмів у кінотеатрах міст України.

-Сьогодні у Бахмуті відбувся показ героїко-патріотичного фільму «Висота 307,5» до дня ЗСУ. Ми запросили школярів з Опитненської школи. Фестиваль фільмів відбуватиметься впродовж 5-ти днів, – зазначив начальник групи цивільно-військового співробітництва штабу Об’єднаних сил міста Бахмут майор Сергій Журавель.

«Висота 307.5» – це стрічка про тих, кому на роду написано «жити».

У фільмі показано події зими 2015-го, висота під назвою «Валєра». П’ять ворожих танків наступають на опорний пункт. Єдиний танк, який захищає українських військових, виходить з ладу… Бійці залишаються тільки з гранатометами, а ворожа техніка буквально вривається на позиції, трощить бліндажі, траншеї, наїжджає на людей…

-Уперше в нашому місті ми організовуємо фестиваль героїко-патріотичних документальних фільмів. Протягом 5-ти днів у нас будуть демонструватися фільми, зняті на замовлення Державного  агентства України з питань кіно саме на тематику війни. Жителям та гостям нашого міста буде цікаво побачити ці фільми, адже ми є живими свідками тих подій, які відбувалися тут, -розповіла директор центру відпочинку «Победа» Вікторія Лещінер.

На перегляд фільму запрошують військовослужбовців, школярів, представників громадських організацій та жителів міста. Вхід на фільми фестивалю є безкоштовним.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram