ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Топ-10 меседжів за результатами візиту Північноатлантичної ради НАТО до України

4 Листопада 2019, 11:43
Топ-10 меседжів за результатами візиту Північноатлантичної ради НАТО до України

Минулого тижня Північноатлантична рада НАТО на чолі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом здійснила дводенний візит в Україну. Під час якого відвідала військову академію в Одесі, а в Києві очільник Альянсу виступив у Верховній Раді та зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. АрміяInform пропонує вашій увазі найважливіші меседжі візиту.

Генеральний секретар НАТО двері в НАТО є відкритими для України

  • «Ми відкриті для членства України в Альянсі й високо оцінюємо нашу співпрацю та партнерство. У 2017 році членом НАТО стала Чорногорія, місяць тому Північна Македонія, тож двері в НАТО є відкритими для України, щойно будуть виконані всі передбачені для цього умови. Хочу зазначити, що лише від вас залежить, бути членом Альянсу чи ні. І Росія аж ніяк не може впливати на ваш вибір», –зазначив Єнс Столтенберг.
  • «Ми бачимо, як проходить підготовка на бортах натівських кораблів, і бачимо результати практичної співпраці й надання підтримки Україні», – сказав Генсекретар НАТО.
  • «Союзники закликають Росію повернути Україні судна, які були захоплені торік, і забезпечити вільний доступ до українських портів у Азовському морі», – наголосив Столтенберг.
  • «НАТО підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, ми ніколи не визнаємо незаконної анексії Криму зі сторони Росії. Ми засуджуємо агресивні дії Росії у Чорноморському регіоні», – сказав Столтенберг.
  • «Через трастові фонди союзники по НАТО та партнери виділили понад 40 млн євро для підтримки України в таких сферах, як бойове командування та контроль, кібероборона, медична реабілітація. Це дає реальні результати», ‒ зауважив Генсекретар НАТО.

Володимир Зеленський – Україна вже готова вийти на новий рівень партнерства з Альянсом

  • «Ми продовжимо спільне зміцнення безпеки і стабільності у Чорноморському регіоні. Нарощуватимемо обмін інформацією, розвиватимемо лінії комунікації, активізуємо проведення спільних навчально-тренувальних заходів», –зазначив Глава держави.
  • «Ми очікуємо на підтримку пропозиції України щодо практичних кроків з імплементації Чорноморського пакету НАТО, ухваленого у квітні цього року. Нам необхідно спільно посилювати спроможності ВМС України у цьому важливому для нас регіоні», – констатував Глава держави.
  • «Україна готова до більш тісної взаємодії з НАТО, подальшого впровадження системних реформ в оборонному секторі та не знімає з порядку денного можливість приєднання до Плану дій щодо членства в Альянсі», – заявив Президент Володимир Зеленський.
  • «Серед наших пріоритетів – активна взаємодія з Альянсом щодо стійкості України перед гібридними загрозами та посилення кібербезпеки. Ми активізуємо нашу роботу у рамках Платформи Україна – НАТО з протидії гібридним загрозам, головною подією якої стануть спільні навчання у Чорному морі Coherent Resilience 2020», – зауважив Глава держави.
  • «Ми домовилися про оновлений, консолідований пакет проектів і практичних заходів. Я довів, що Україна вже готова вийти на цей новий рівень партнерства з Альянсом», – сказав Президент.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України