ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тепер санаторій «Одеський» прийматиме пацієнтів упродовж всього року

27 Листопада 2019
Тепер санаторій «Одеський» прийматиме пацієнтів упродовж всього року

На момент передачі санаторію «Лєрмонтовський» (попередня назва санаторію) у підпорядкування оборонному відомству стан інженерних споруд та комунікацій закладу був у катастрофічному стані.

− Опалення фактично не було. Лише окремі приміщення обігрівались кількома електрокотлами. Тому в зимовий період уже кілька років поспіль санаторій послуг не надавав, − розповів кореспонденту АрміяInform начальник Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» Ілля Лубашев.

За його словами, за півроку військові відновили роботу газової котельні й сьогодні у всіх корпусах уже тепло. Тепер пацієнти зможуть проходити курс реабілітації чи санаторно-курортного лікування упродовж усього року.

Роботи з ремонту інженерних комунікації та об’єктів тривають. Адже ремонт чи оновлення мереж не проводився тут із часів радянського союзу.

Вже відновлено систему каналізації, завершуються роботи з монтажу обладнання у новій насосній станції, прокладаються нові труби системи водопостачання.

− Ми повністю відремонтували їдальню. Харчування у нас відмінне, до нас навіть звертаються сторонні організації з проханням організувати обіди для їх працівників, − зазначив Ілля Лубашев.

Продовжуються ремонтні роботи й у лікувальному корпусі. Тут уже встановлено частину закупленого новітнього обладнання, зокрема для ударно-хвильової і лазерної терапії, сухого витягування, підготовки грязьових сумішей тощо. Також підготовлено  приміщення для розміщення обладнання з водних процедур – ванн, душа Шарко, циркулярного і висхідного душ-масажу, які надійдуть до центру в найближчий час.

Зазначимо, що за неповні півроку з початку функціонування Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» за призначенням  тут уже оздоровили понад півтори тисячі людей, з них близько шести сотень – учасники бойових дій, які потребували реабілітації після лікування у госпіталях.

− У нас будуть раді бачити не лише відпочиваючих, які приїжджають за путівками, а й усіх одеситів та гостей міста, які захочуть пройти відповідні процедури, − наголосив начальник Центру ІлляЛубашев.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини