ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Танкісти з Чернігівщині до кінця року заселяться до новеньких кімнат у гуртожитках поліпшеного планування

20 Листопада 2019, 15:05
Танкісти з Чернігівщині до кінця року заселяться до новеньких кімнат у гуртожитках поліпшеного планування

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників у перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Нині в гуртожитку завершили внутрішні та зовнішні роботи, розставили меблі. Зводити гуртожитки для бійців у Гончарівському почали торік у квітні – вперше з радянських часів.

Загалом у Гончарівському завершено будівництво двох гуртожитків поліпшеного типу. Один уже повністю облаштований, мебльований і готовий прийняти військовослужбовців, у другому ще тривають внутрішні роботи, а третій – добудовують.

Біля перших двох гуртожитків тривають роботи щодо впорядкування території. Доріжки вже викладені тротуарною плиткою, а під вікнами  облаштовані клумби. Зважаючи, що ці охайні будиночки зовсім близько від соснового лісу, тут буде надзвичайно гарно і затишно жити.

Житлові блоки в гуртожитках розраховані на дві кімнати, у кожній  проживатимуть по 5 військовослужбовців. На 10 людей у блоці є два туалети, душ та умивальник. У кімнаті для умивання встановлені бойлери.

На кожному поверсі є мебльовані кухні з індукційними поверхнями, мийками, духовими шафами й холодильниками. Для потреб військових облаштовані пральні, сушарки для одягу, а також кімната для відпочинку.

Начальник квартирно-експлуатаційної служби першої танкової бригади Роман Колесник зазначив, що до першого грудня другий гуртожиток мають здати в експлуатацію, а 6-го числа буде офіційне відкриття.

Кожен гуртожиток розрахований на 125 осіб. Проживатимуть тут насамперед військовослужбовці контрактної служби, які не мають житла.

Загалом нині в Чернігівській області будують одинадцять гуртожитків для контрактників. Нові казарми з’являться в Чернігові, Гончарівському та Десні. На їхнє будівництво передбачено понад 163 мільйони гривень.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини