ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Сильні духом. Мами» – в Чернігові діє виставка фотопортретів матерів загиблих героїв з усієї України

15 Листопада 2019
«Сильні духом. Мами» – в Чернігові діє виставка фотопортретів матерів загиблих героїв з усієї України

Всеукраїнський фотопроєкт «Сильні духом. Мами» продовжив роботу в Чернігові. У бібліотеці імені М. Коцюбинського відкрили однойменну фотовиставку.

На ній представлено дванадцять портретів матерів, які втратили синів у війні на сході України, але не зламалися та стали підтримкою й прикладом для інших. Це жінки з різних областей України.

Чернігівщину представляє Любов Жеребило з Мени. Її син, Вадим Жеребило, пішов на фронт добровольцем, воював у складі батальйону «Айдар» і загинув у січні 2015 року у місті Щастя Луганської області.

– Наші сини були молоді за віком, але дорослі душею,– розповіла Любов Жеребило. – Ми, матері, тепер мусимо жити заради пам’яті та заради того, щоб донести до суспільства цей біль. Наші сини зробили нас сильними.

Автор ідеї проєкту – Наталія Дубчак, мати загиблого молодшого сержанта Олександра Єрошенка.

На фото жінки зображені у дизайнерському національному вбранні. Усі 12 світлин прикрашатимуть календар на 2020 рік, який планують видати організатори проєкту.

Подібні фотопроєкти вже реалізовуються на Чернігівщині, зокрема в Ніжині й Прилуках, розповіла заступник голови громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Людмила Житнікова.

Фотовиставка створена в рамках проєкту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців. ЇЇ ініціював Департамент військового капеланства Української греко-католицької церкви за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Ветеранське братерство».

Щодня виставку, за словами працівників бібліотеки, оглядають сотні містян, студентів, школярів і гостей міста.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
MilitaryArt, Новини