ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Створено комісію для розслідування вибухів на військових складах

1 Листопада 2019
Створено комісію для розслідування вибухів на військових складах

Верховна рада України схвалила проєкт постанови №2312 “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування пожежі (вибухів) на складах боєприпасів в м. Ічня, м. Калинівка, м. Балаклія, м. Сватове, м. Кривий Ріг у період з 2014 по 2018 роки”.

Основними завданнями ТСК визначено, передусім, проведення перевірки відомостей щодо пожежі (вибухів) на складах боєприпасів на стратегічних об’єктах Міністерства оборони України, а саме: в м. Ічня (Чернігівська область), м. Калинівка (Вінницька область), м. Балаклія, (Харківська область), м. Сватове, (Луганська область), м. Кривий Ріг (Дніпропетровська область).

Також серед завдань – встановлення обставин, збір інформації та отримання пояснень від осіб, а також від підприємств, установ, організацій, центральних та місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування та їхніх посадових осіб, залучених до здійснення діяльності, яка пов’язана із колом питань, для розгляду яких утворено ТСК; ініціювання питань про притягнення винних осіб до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

Головою ТСК обрано народного депутата Давида Арахамію (фракція «Слуга народу»), заступником голови – народного депутата Сергія Рахманіна (фракція «Голос»).

Верховна Рада визначила, що термін діяльності цієї тимчасової слідчої комісії становитиме шість місяців із дня її утворення. При цьому не пізніше цього терміну ТСК має зробити на пленарному засіданні парламенту звіт про виконану роботу.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини