ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сполучені Штати Америки підтримують суверенітет і територіальну цілісність України

28 Листопада 2019
Сполучені Штати Америки підтримують суверенітет і територіальну цілісність України

Посольство США в Україні на своїй сторінці у facebook запевнило у своїй непохитній підтримці суверенітету та територіальної цілісності України напередодні зустрічі в «нормандському форматі» 9 грудня.

«Сполучені Штати працюватимуть із союзниками та партнерами, щоб і надалі змушувати Росію виконувати взяті на себе зобов’язання за Мінськими угодами та розпочати процес мирного відновлення суверенітету України над Донбасом. Це було би першим кроком до повного відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включно з її територіальними водами», йдеться у повідомленні.

Окремо відзначено роботу Президента України Володимира Зеленського, який протягом останніх тижнів здійснював обережні, але нелегкі кроки на шляху до миру та реформ, які включають: дипломатичні контакти задля просування мирного процесу; сприяння розведенню сил уздовж лінії розмежування; зміцнення верховенства права; створення більш сприятливого інвестиційного клімату; впорядкування оборонного сектору України.

США вітають Україну із запровадженням реформ, необхідних для її довгострокової безпеки й процвітання, та підтримують в тому, як вона рухається вперед на шляху до мирних переговорів

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України