ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Снаряди розривалися у повітрі над противником

15 Листопада 2019
Снаряди розривалися у повітрі над противником

На полігоні 235-го міжвидового центру підготовки підрозділів минув черговий етап злагодження бригадної артилерійської групи 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

Три доби бригадні артилеристи вдень і вночі вправлялися у відбитті нападу ворожої ДРГ на артилерійську колону, виконали вогневе ураження місць скупчення бронетехніки та живої сили противника, а потім швидко змінили вогневі позиції.

— Під час навчань ми відпрацювали ураження цілей з допомогою стрільби з дистанційним підривом, коли снаряди розриваються у повітрі над позиціями противника. Це досить складна вправа, яку в бригаді виконували вперше, — зауважив начальник артилерії бригади підполковник Сергій Ліпський. — Завжди прагнемо ставити складні завдання, тоді підлеглим значно легше впоратися з простішими. Наприклад, уночі відпрацювали стрільби з допомогою безпілотників без GPS-навігатора, в умовах роботи ворожих засобів радіоелектронної боротьби. Навідники в режимі онлайн корегували влучність артилерії.

Роль наставників дісталася досвідченим офіцерам. А керували підрозділами лейтенанти, що недавно прийшли у бригаду. За словами підполковника Сергія Ліпського, функціональний рівень молодих офіцерів-артилеристів, яких готують у Львові, достатньо високий.

— Звісно, в альма-матер велику увагу приділяли теорії і практиці, хоча практичних занять, як на мене, могло бути й більше, — поділився враженнями лейтенант Сергій. — Трохи нервуюся, особливо коли не вдається знищити ціль із першого разу. Намагаюся максимально переймати досвід старших офіцерів саме на полігоні, адже «іспит» складатиму вже на сході країни.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Новини, Репортаж