ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Скарби нації» під оберегом українських воїнів

2 Листопада 2019
«Скарби нації» під оберегом українських воїнів

Військовослужбовці Львівського військового гарнізону та ветерани АТО/ООС Львівської області взяли участь у найбільших в регіоні спортивно-патріотичних змаганнях дошкільнят «Скарби нації». Ці дитячі перегони проводяться вже кілька років поспіль, і в них змагаються діти зі всіх дошкільних навчальних закладів Львова.

– Діти – майбутнє нашої країни, – каже організатор змагань вихователь-методист Олена Наконєчна. – Головна мета цих змагань – прищепити дітям любов до Батьківщини та повагу до її захисників. Саме тому на всі змагання ми запрошуємо військовослужбовців та ветеранів, які захищали і захищають усіх нас від ворожої навали. Одна справа розповідати дітям про захисників показуючи їм фото чи відео, а зовсім інша, коли наші вихованці разом із дорослими воїнами виконують якісь вправи, змагаються тощо. Таке спілкування може замінити тисячі годин виховного процесу.

Цього разу дітлахи разом із військовими співали Державний Гімн України, вшановували загиблих воїнів, бігали естафети та вчили один одного скакати через обручі та танцювати. І хоч змагання були не по-дитячому запеклі – журі було невблаганно чесне. За підсумками навчань всі команди були визнані переможцями та отримали почесні призи і медалі, які вручили дітям військовослужбовці.

– Я радий, що в нашій державі проводяться подібні заходи, – поділився емоціями військовослужбовець В’ячеслав Радюк. – Діти – наше майбутнє. І, якщо вони не будуть навчені з дитинства шанувати державу і її символи, то з часом цього їх буде просто неможливо навчити.

Завершились перегони традиційними в таких випадках обнімашками та спільним фотографуванням. А ще… діти навперебій розповідали своїм батькам, які сильні, мужні й добрі українські військові.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Патріотичне виховання