ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Що сьогодні на обід у королівській бригаді

10 Листопада 2019, 14:29
Що сьогодні на обід у королівській бригаді

Завдяки новій системі харчування в славетній 24-й бригаді імені короля Данила кожен військовослужбовець, який тут харчується, має змогу зробити вибір свого щоденного раціону. Як мінімум тут сьогодні маємо на вибір дві перші страви, два види салатів, два види гарніру та різноманітні фрукти, соки, йогурти, свіжовипечені вироби.

Від 40 найменувань, які були передбачені старою системою харчування, до майже 400, якими забезпечені сьогодні військові кухарі. Тож можливість створити смачну, чи то навіть королівську страву збільшилась як мінімум вдесятеро.
М’ясо, риба, фрукти та овочі, свіжа зелень, молочна продукція — все це у нових спеціальних холодильних камерах зберігається не більше тижня. А це означає, що продукти завжди свіжі.

Обід. В їдальні повний аншлаг. Навіть ті, хто донедавна нехтував армійським обідом — стоять із тацями у черзі, яка швидко рухається. Декілька хвилин, щоб зробити свій вибір, і ось вже великі гарячі порції на обідньому столі. Додатково кожен може здобрити свій обід соусами чи гірчицею.

Пресслужба Оперативного Командування Захід

Читайте нас в Telegram
Новини