ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розведення військ у Петрівському вирішили перенести

8 Листопада 2019
Розведення військ у Петрівському вирішили перенести

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні повідомила, що прийняте рішення про нову дату початку відводу сил і засобів в районі Петровського. Про це від імені Тристоронньої контактної групи (ТКГ) заявив Спеціальний представник Чинного голови ОБСЄ в Україні та в ТКГ посол Мартін Сайдік – відповідне повідомлення оприлюднене на сайті ОБСЄ.

«Тристороння контактна група, за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей України, погодила дату і час початку відновленого відведення сил і засобів на ділянці розведення в районі Петровського. Відведення сил і засобів почнеться в суботу, 9 листопада 2019 року, о 12:00 годині за Київським часом», — заявив у своєму повідомленні Мартін Сайдік.

АрміяInform нагадує, що раніше під час брифінгу командувач операції Об’єднаних сил (ООС) генерал-лейтенант Володимир Кравченко підтвердив готовність української сторони розпочати практичний процес розведення сил і засобів о 12 годині сьогодні, 8 листопада. Домовленості про початок розведення сил на ділянці №3, у Петрівському та Золотому, досягнуто на засіданні Тристоронньої контактної групи 1 жовтня.

Під час брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів, командувач ООС повідомив:

— Усі заходи мають проводитися в дзеркальному відображенні. Якщо та сторона не буде відводити, і ми не будемо відводити. Ми поінформуємо наших партнерів з Місії ОБСЄ. Ви знаєте, що вчора цю ділянку відвідали чотири посли: Сполучених Штатів Америки, Франції, Німеччини, Великої Британії. Вони побачили, що українська сторона дійсно готова до розведення сил і засобів, інфраструктура готова… І відповідно в разі зриву вся відповідальність буде покладена на російську сторону.

Стежте за нами в Instagram
Новини, Новини світу та України, ООС