ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Росія заволоділа надсекретною ізраїльською ракетою

7 Листопада 2019, 17:04

У липні 2018 року Росія могла заволодіти вдосконаленими ракетами-перехоплювачами збройних сил Ізраїлю. Інформацію про це від джерела в ізраїльській армії першими отримали китайські журналісти видання Sina.

Повідомляється, що торік 23 липня система протиракетної оборони (ПРО) Ізраїлю «Праща Давида» (англ. — David’s Sling) випустила по сирійських балістичних ракетах «Точка» дві ракети-перехоплювачі. Але через технічний збій апарати «Пращі» не спрацювали й ракети впали на території Сирії.

Як зазначає китайське видання, неушкоджені протиракети були знайдені сирійськими військовослужбовцями, що доставили їх на спільну сирійсько-російську базу. Джерела в ізраїльській армії стверджують, що секретні елементи «Пращі Давида» перевезені для подальших досліджень на територію Росії.

АрміяInform нагадує, що тестування модернізованих елементів «Пращі Давида» почалися в 2016 році. Основні розробники системи — компанії Rafael (Ізраїль) і Raytheon (США). Ця ПРО здатна перехоплювати ракети противника на дальності від 70 до 300 кілометрів. Відомо, що саме в липні 2018 року відбувся невдалий пуск протиракет біля Сирійського кордону.

Після розповсюдження інформації про можливе отримання Росією вдосконаленої протиракети провідні світові ЗМІ висловили занепокоєння такою ситуацією. Як пише видання Business Insider, росіяни зможуть вивчити новітню ізраїльську ПРО, а потім поділитися методами боротьби з «Пращею Давида», наприклад з Іраном та іншими явними і прихованими ворогами Ізраїлю.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини світу та України