ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російські окупанти помилково знищили власний склад із боєприпасами і «зачепили своїх»

16 Листопада 2019
Російські окупанти помилково знищили власний склад із боєприпасами і «зачепили своїх»

На непідконтрольній території у населеному пункті Жабуньки (навпроти селища Піски, яке обороняють українські воїни) російські окупаційні війська вдалися до чергової провокації.

Два тижні тому комісія Західного військового округу ЗС РФ провела жорстку перевірку окупаційних з’єднань на території України – 1-го та 2-го армійських корпусів. У цей час різко зросли втрати бойовиків. Від мешканців тимчасово окупованих територій стало відомо про розстріли керівництвом російських військ окремих представників окупаційних підрозділів і доведення їх до самогубства з подальшим списанням на бойові втрати. В принципі, нічого дивного в цьому немає. У російській армії завжди дотримання принципу гуманності мало свої особливі форми. І управлінські заходи не вирізнялися розумністю, доцільністю й людяним підходом.

Коли ж минув час на «усунення недоліків», начальник служби РАО окупаційного підрозділу, негласно названого «жабами», зрозумів, що він не зможе виправдатися за втрату (через халатне зберігання й корозію) значної кількості зарядів до мінометів, переважно крупного калібру (122 міліметри).

Оскільки ворог уже давно вигнав власників із осель у Жабуньках й перетворив їхні хати частково на імпровізовані казарми, а частково – на склади, зокрема з боєприпасами, вони придумали «оригінальний» вихід із становища. Затіяти перестрілку, щоби списати боєприпаси на використання в бою і влучання міфічних українських снарядів.

Проте на випадок якщо українські воїни не захочуть стріляти чи влучати у склад з боєприпасами, росіяни перестрахувалися. Їм добре відомо, що будь-яка інформаційна операція й омана мають виглядати правдоподібно. Тому мінометному розрахунку орків поставили завдання виконати серію пострілів по будинку, в який заздалегідь склали міни, непридатні для використання. Подальші вибух і пожежа мали переконати всіх у правдивості версії окупантів. Зокрема, і комісію їхнього керівництва.

Позавчора після обіду план реалізували. Після декількох пострілів по позиціях українських захисників, окупанти перелаштували міномети на ціль поблизу лінії оборони. От тільки надмір вжитого напередодні «алкодопінгу» для хоробрості та брак  профмайстерності призвів до перевиконання плану. Їхні снаряди влучили в будинок, розташований неподалік, де зберігалися справні боєприпаси й паливно-мастильні матеріали та їх найближча позиція. Така «філігранність» роботи російських провокаторів разом із детонацією пального і вибухівки призвели до ліквідації щонайменше двох орків й поранення ще кількох. Горіло й вибухало довго, феєрично і надавати допомогу товариші потерпілих, що утрапили під «дружній вогонь», не поспішали. Є обґрунтовані сподівання на те, що частина поранених росокупантів перейдуть у розряд безповоротних втрат рашистів і остаточно долучаться до режиму вічної тиші.

Мешканці тимчасово окупованих територій не втрималися від спокуси зафіксувати подію для історії і зробити фото на пам’ять, за що їм величезне «дякую!».Українські воїни схвалюють будь-які дії ворога, спрямовані на знищення матеріальних цінностей, техніки й особового складу російських окупантів на українській землі!

 

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, Публікації