ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Резерв десанту готується до найскладніших завдань

7 Листопада 2019, 10:09
Резерв десанту готується до найскладніших завдань

На Дніпропетровщині в окремій повітрянодесантній бригаді розпочалися збори з оперативним резервом першої черги.

Сержант Едуард Ралдугін втретє бере участь у зборах оперативного резерву, до цього у першу хвилю мобілізації проходив службу в 20-му батальйоні територіальної оборони, звільняв Мар’їнку, Красногорівку, боронив Піски, Авдіївку та інші складні ділянки фронту в 2014–2015 рр.

– Зателефонували з військового комісаріату, за один день я пройшов комісію і зібрав необхідні документи – приніс на роботу. Керівники поставилися з розумінням, відпустили на збори, не було жодних нарікань чи непорозумінь. Приїхав із прекрасним настроєм, буду оновлювати навички, адже тут я проходив строкову службу, – розповідає Едуард.

За словами офіцерів бригади, що приймають поповнення, програма зборів передбачає не тільки комплекс заходів із тактичної, медичної, інженерної, вогневої та інших видів бойової підготовки, а ще й практичне здійснення стрибків з парашутом з гелікоптера Мі-8, після відповідної допідготовки резервістів.

Участь у зборах резервістам оплачують. Винагороду становлять добові та грошове забезпечення – наприклад, сержант, який офіційно не працевлаштований, за 14 діб зборів отримає 2113 грн. Якщо резервіст працевлаштований, він отримає лише добові – по 60 грн за добу плюс певний коефіцієнт, залежно від військового звання – від 12 до 24 грн. Грошове забезпечення на час зборів резервістам, які працюють, виплачує роботодавець з розрахунку прожиткового мінімуму – наразі ця сума за 14 діб становить 1762 гривні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл