ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Регбі-битва в Одесі

26 Листопада 2019
Регбі-битва в Одесі

У спортивному протистоянні під час першості з регбі на Кубок начальника одеської Військової академії зійшлись команди з Одеси, Миколаєва та Києва.

Змагання вдалось організувати завдяки тісній та плідній співпраці керівництва факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ та Федерації регбі Одеської області

У турнірі, який відбувся на базі спорткомплексу академії, окрім господарів, узяли участь команди 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, Національної поліції України, Одеської національної юридичної академії та інші. Глядачами регбійних баталій стали як курсанти академії, так і вихованці Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного.

За результатами змагань президент Федерації Олег Етнарович і начальник факультету полковник Сергій Куз вручили нагороди командам – переможцям. «Золото» турніру виборола одеська команда «Лідерс», на другу сходинку п’єдесталу зійшла збірна Патрульної поліції з Києва, і трійку лідерів довершили регбісти із 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Планується, що подібні змагання з регбі проводитимуть щороку і будуть приурочені до Дня Десантно-штурмових військ.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, Спорт