ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Поведінка Путіна призведе до третьої світової війни — начальник Генштабу Британії

11 Листопада 2019
Поведінка Путіна призведе до третьої світової війни — начальник Генштабу Британії

Голова комітету начальників штабів Великої Британії вважає, що нерозважлива поведінка та неповага до міжнародного права з боку керівництва Росії може «ненавмисно» спричинити третю світову війну. Минулими вихідними генерал Нік Картер у дні вшанування пам’яті учасників Першої світової війни зробив кілька заяв для ЗМІ, щоб нагадати про сучасні безпекові виклики.

Як повідомляє АрміяInform з посиланням на британське видання Express, генерал Нік Картер зазначив, що Москва швидко ввійшла до «нової епохи альтернативної зброї», перетворившись на майстра з використання ледь помітної грані між миром і війною.

За словами начальника британського Генштабу, Росія діє в «сірій зоні», використовуючи енергетичну галузь, хабарі й корупцію, кібератаки, вбивства, фейкові новини й пропаганду, солдатів у формі без знаків розрізнення, таємні приватні військові та охоронні компанії тощо.

В інтерв’ю телекомпанії BBC, Картер навів приклади двох таємних операцій у Сирії та Африці, що здійснені «Вагнером», — приватною військовою компанією, зв’язок якої з Кремлем уперто заперечують.

— Сьогодні Росія набагато наполегливіша, ніж десять років тому. Вона здобула неабияку самовпевненість, позиціонуючи себе як світову державу, — заявив генерал Картер.

За його словами, звичною стала тактика РФ, яка полягає в «запереченні причетності» до будь-яких дій, що зухвало порушують сталі міжнародні закони та правила.

У коментарі виданню Sunday Telegraph начальник Генерального штабу Великої Британії попереджає Росію щодо її нерозсудливості:

— Нерозважлива поведінка і відсутність поваги до міжнародного права створюють загрозу ескалації, що може з легкістю призвести до необережного прорахунку.

Нагадаємо, що раніше міністр закордонних справ Литви назвав Росію найбільшою перешкодою для миру в Україні, а пані посол Німеччини заявила про намір РФ продовжувати війну.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України