ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 600 юнаків із  Харківщині вже направили на строкову військову службу

20 Листопада 2019
Понад 600 юнаків із  Харківщині вже направили на строкову військову службу

Половину від загального обсягу завдань в рамках призовної кампанії «Осінь-2019» виконали харківські військкомати.

– Наша східна область перетнула символічний «екватор» призову, – констатує військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін. – Понад 600 юнаків, або 54% від усіх новобранців,  ми вже направили на строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Офіцер зазначив, що традиційно за першою повісткою та без якогось остраху до війська йдуть мешканці сільської місцевості. Жителям же міст у РВК необхідно ретельно роз’яснювати  зміст законодавства стосовно служби в армії.

Два тижні тому сам і не чекаючи на повістку до райвійськкомату прийшов 21-річний харків’янин Данило Зайцев.

– Цього року здобув ступінь «бакалавра» в харківському цивільному виш, – говорить він. – Нормальної та постійної роботи так й н знайшов. На жаль, на військовій кафедрі не вчився, бо тоді мало думав про своє майбутнє. Не відкидаю можливості, що в ході строкової підпишу контракт чи піду вчитися на офіцера. Поки ще остаточно не визначився із цим. Тож спочатку пройду курс молодого бійця, послужу рядовим солдатом, а там буде видно.

За словами полковника Юрія Калгушкіна, більшість юнаків просять направити їх до Десантно-штурмових військ,  частин морської піхоти та в розвідувальні підрозділи.

– Вимоги до кандидатів для служби в елітних частинах та з’єднаннях дуже високі. – На жаль, через постійне носіння кросівок, вживання вуличної їжі та, так би мовити, не популярність занять спортом, кожного 9-10 хлопця доводиться знімати із військового обліку через хронічні хвороби. Тому раджу молодим людям берегти своє здоров’я та частіше відвідувати стадіон.

Довідка: Призовна кампанія «Осінь-2019» на Харківщині триватиме протягом жовтня-грудня 2019 року, в ході якої 1300 хлопців віком від 20 до 27 років стануть до лав воїнів Збройних Сил України та інших військових формувань. З усіх новобранців, 747 осіб підуть до Збройних Сил України, 485 юнаків стануть національними гвардійцями, 43 одягнуть погони Державної спеціальної служби транспорту і ще 25 хлопців приєднаються до лав воїнів-прикордонників.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини