ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Поки чекав SMS із «Ощадбанку» — «Укртелеком» відключив Інтернет

23 Листопада 2019
Поки чекав SMS із «Ощадбанку» — «Укртелеком» відключив Інтернет

Буквально вчора не зміг увійти у Всесвітнє павутиння через домашню мережу «Укртелекому». Таке деколи траплялося й раніше, і зазвичай проблему спричиняв модем. Тоді я просто йшов до сервісного центру вищезгаданої установи, де черговий монтер перепрошивав пристрій. Та цього разу зіткнувся з проблемою ввечері, тож вирішив розв’язати її наступного дня.

…З модемом іду до сервісного центру однієї із філій ВАТ «Укртелеком», що на вул. Дорошенка, 26, у Львові. Невеличка черга, працюють два оператори. Дочекавшись, підходжу, вітаюся, озвучую проблему і, як зазвичай, протягую модем.

— Для початку скажіть ваш номер телефона. Проб’ємо по базі, — ввічливо говорить операторка.

Називаю сім цифр.

— Усе зрозуміло. З модемом усе гаразд. Вам Інтернет відключили через несплату рахунку. Послуги поточного місяця слід сплатити до 20-го, а вчора було 22-ге. От і відімкнули послугу, — продовжила жінка.

— Та я ж пільговик, наразі чекаю SMS з «Ощадбанку»: за що, кому і скільки маю платити, тому й не оплатив, — починаю пояснювати.

— Щоб швидко розблокувати Інтернет, можна скористатися послугою «Кредитний період», яка дає змогу отримати тимчасовий доступ до мережі на термін до 7 днів, поки не надійдуть кошти на рахунок. Зараз ми її вам і підключимо, — з розумінням поставилася жінка. — Вдома тільки виключіть та включіть ще раз модем, і все!

Модем і справді запрацював. Так я і зміг відправити цей матеріал у редакцію.

А до цієї історії додам, що на гарячу телефонну лінію «Ощадбанку» з приводу монетизації пільг я телефонував учора. Обіцяли того ж дня надіслати таке цікаве для нас пільговиків смс-повідомлення з інформацією про нараховану пільгу за комуналку: за що і скільки слід платити. Та, напевно, як кажуть, обіцяного почекати треба…

А для тих, хто зіткнувся з проблемою відключення домашнього укртелекомівського Інтернету зауважу, що послугу «Кредитний період» можна замовити і на сайті організації за посиланням cc.ukrtele.com. Тут вам стане в пригоді вже ваш мобільний Інтернет.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Актуально, Випробувано на собі, Соціальний захист