ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Подолати соціальні бар’єри молоді допомагають військові

9 Листопада 2019

Приміряти на себе бронежилет, одягнути каску чи зібрати автомат стало можливим для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Вінницького міського центру соціально-психологічної реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк. Такі заняття тут проводяться вперше, але як запевняє офіцер-психолог Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку лейтенант Юрій Березовський, відтепер планують проводити їх постійно.

– Ці зустрічі важливі тим, що група людей з обмеженими можливостями, яка ніколи приміром не зможе піти до війська, спробує на собі роль військового. Ми дали можливість дітям ознайомитися зі зброєю, пощупати її, порозбирати, одягти засоби індивідуального захисту, сфотографуватися, – говорить Юрій Березовський. – І бачачи їхнє захоплення і щирі емоції, вирішили проводити такі заняття щомісяця. Впевнений, що вони надихатимуть їх рухатися вперед та не опускати руки.

На переконання Юрія, будь-які заходи військово-патріотичного виховання важливі. Як для цивільного населення, так і для військових.

– Перш за все зменшується соціальна відстань між нами. Цивільні бачать, що ми такі ж звичайні люди, як і вони. Зі свого боку військовослужбовці соціалізуються до суспільного життя, відволікаються від бойових буднів.

На майбутні зустрічі військові планують дещо урізноманітнити заняття. Додати сюди кілька військових дисциплін, аби молоді було ще цікавіше.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Допомога населенню, Новини, Патріотичне виховання