ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Поблизу Миколаєва вночі літали безпілотники та била артилерія

6 Листопада 2019
Поблизу Миколаєва вночі літали безпілотники та била артилерія

Протягом двох днів бригадна артилерійська група однієї з мотопіхотних бригад виконувала  завдання  з ураження цілей за допомогою БПЛА. Основна складність виконання цього завдання полягала в тому, що розвідка, визначення і ураження цілей відбувалися в темний час доби. Як розповів керівник навчань підполковник Сергій Ліпський, артилерійська група успішно впоролася з метою навчань.

– Протитанковий артилерійський дивізіон, який діяв  у складі бригадної артилерійської групи, уразив усі визначені броньовані цілі розміром 50×50 метрів. Найкращі результати показали самохідна батарея лейтенанта Сергія Войтовича та протитанкова артилерійська батарея прапорщика Михайла Безкорсова. Ураження цілей відбувалося завдяки підсвічуванню освітлювальними снарядами рубежів розгортання противника, а також професійним діям розрахунку БПЛА під керівництвом помічника відділу начальника артилерії старшого лейтенанта Олександра Чернухи, який визнано найкращим в оперативному командуванні «Південь». Вони виконали великий обсяг підготовчої роботи. Провели розвідку розташування противника, його закритих вогневих позицій, дали точні координати виявлених цілей, а після нанесення артилерійського удару ‒ дали детальну інформацію про результати вогню, ‒ підкреслив керівник навчань.

Високий рівень підготовки артилерійської групи також відмітив заступник командувача – начальник артилерії оперативного командування «Південь» полковник Сергій Панченко. Він подякував командиру мотопіхотної частини полковнику Анатолію Мішанчуку за високу професійну підготовку підрозділів артилерії бригади.

‒ Безпілотні літальні апарати (БПЛА) сьогодні стали чи не головною ознакою сучасного війська. За їх кількістю та якістю у бойових порядках можна легко визначити технологічний рівень армії.  Тому наша мета ‒ максимально використовувати в бойовій обстановці ці сучасні засоби виявлення і придушення цілей, ‒ зазначив начальник артилерії.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Навчання та тренування, Новини