ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підвищити обізнаність цивільного контролю над Збройними Силами України стало метою семінару за участю ОБСЄ

12 Листопада 2019
Підвищити обізнаність цивільного контролю над Збройними Силами України стало метою семінару за участю ОБСЄ

Сьогодні, 12 листопада, на Харківщині розпочався дводенний регіональний семінар ОБСЄ з прав і свобод військовослужбовців та інших ключових напрямів демократичного контролю над Збройними Силами України.

Захід організував Координатор проєктів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством оборони України.

У семінарі взяли участь представники ОБСЄ в Україні, Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, громадських організацій тощо.

— Нашою метою є підвищення обізнаності офіцерів з прав і свобод військовослужбовців, рівності прав і можливостей жінок і чоловіків у війську, взаємодії Збройних Сил з громадянським суспільством, а також демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України, — зазначив менеджер проєктів у військово-політичній сфері Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий.

Учасники семінару також розглянуть питання співпраці військових із громадськістю, ефективності їхньої комунікації зі ЗМІ, обговорять сутність і зміст гендерної політики в секторі безпеки та оборони.

— Дуже приємно, що є можливість поглибити знання військовослужбовців різних регіонів України з ключових питань демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України. Також унікальність проєкту полягає в тому, що до проведення семінару залучають не лише експертів ОБСЄ, а й низку військовослужбовців, що представляють різні напрями діяльності українського війська, — розповів тимчасовий виконувач обов’язків першого заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України капітан 1 рангу Андрій Коренько.

Варто додати, що це не перший захід, який відбувається в рамках спільного проєкту Координатора ОБСЄ в Україні та військового відомства із зазначеної тематики. Так, в Одесі, Львові, Києві та Дніпрі пройшла низка семінарів з порушеного питання. Загалом цього року організатори семінару відвідають вісім українських міст.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини