ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підписав контракт – отримай 10 тисяч гривень

27 Листопада 2019

У Каневі на Черкащині міська рада на черговій сесії своїм рішенням  № 17–62  від  21.11.2019 року  затвердила  цільову Програму підтримки військовослужбовців, які укладуть контракт з українським військом у 2020-му.

Мета створення Програми – посилення соціального захисту військовослужбовців та підвищення іміджу військової служби за контрактом.

Такий документ передбачає надання одноразової грошової матеріальної допомоги особам, які будуть зараховані з 1 січня 2020 року на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України або членам їхніх сімей (які ведуть спільне домогосподарство). Сума такої грошової допомоги – 10 тисяч гривень.

Для отримання допомоги після укладання контракту пересічний канівець повинен надати до Канівського об’єднаного міського військового комісаріату заяву, копію паспорта, ідентифікаційний код і реквізити банківської картки. Після призначення допомоги членами сімей заявника, надаються довідки про склад сім’ї та родинний зв’язок і доручення від військовослужбовця на отримання коштів.

На реалізацію Програми посадовці передбачили в міському бюджеті 2020 року 350 тисяч гривень.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини