ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пацієнтів Дніпровського військового госпіталю музичним концертом підтримали студенти театрально-художнього коледжу

1 Листопада 2019
Пацієнтів Дніпровського військового госпіталю музичним концертом підтримали студенти театрально-художнього коледжу

Студенти Дніпровського театрально-художнього коледжу виступили із концертною програмою перед воїнами, які проходять лікування у військовому госпіталі. Окрім концертної програми, студенти провели майстер-клас із Петриківського розпису та роздали військовослужбовцям свої твори на згадку про місто на Дніпрі.

Як зазначив військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Сергій, такі заходи не аби-як підвищують моральний дух, особливо – у госпіталі, де він наразі проходить лікування після виконання бойових завдань під Горлівкою.

У найближчих планах Сергія – завершити лікування і провести відпустку в родинному колі у Запорізькій області.

«Як казав актор Веніамін Биков, музика – вона вічна. Завжди добре і приємно коли діти виступають, артисти приїжджають – одразу легше стає. Друзів згадуєш, маму, дітей…» – ділиться враженнями Сергій.

Пацієнти та медперсонал подякували студентам та їхньому художньому керівникові  Миколі Бектюку за їхній талант і концертну програму. Молоді люди зі свого боку побажали військовослужбовцями найскорішого одужання та подякували їм за мирне небо над рідним Дніпром.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація