ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ООС. Як залишитися живим-здоровим узимку

23 Листопада 2019
ООС. Як залишитися живим-здоровим узимку

Військовослужбовці ООС удосконалили свої знання із заходів пожежної безпеки у місцях установлення тимчасових печей опалення та електричних обігрівачів, з профілактики отруєння чадним газом, а також із заходів безпеки під час поводження зі стрілецькою зброєю та її обслуговування.

— Відбулося пониження температури навколишнього середовища, тож ці питання є актуальними, адже особовий склад у районі ООС проживає і в наметах, і в бліндажах. Під час встановлення тимчасових місць опалення треба дотримуватися певних вимог, — розповів керівник на навчальному місці Олександр Піщанський.

Також офіцер наголосив: якщо почалася пожежа, потрібно скористатися первинними засобами пожежогасіння, які наявні в місці встановлення пічного опалення (вогнегасник, пісок тощо).

—Усі роботи, що проводять на техніці, необхідно проводити із суворим дотриманням вимог керівних документів. У зимовий період під час експлуатації та ремонту автомобільної технікивсі військовослужбовці проводять ремонт у сховищах або в закритих приміщеннях. За їхньої неналежної вентиляції може статися отруєння чадними газами, — зазначив підполковник Андрій Пришляк.

Окрім цього, військовим надали рекомендації щодо дій під час артилерійських обстрілів, розповіли про сезонні захворювання, особливу увагу керівники на навчальних місцях звернули на профілактику та лікування грипу.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Лайфхак, Новини