ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новий державний випробувальний полігон «Ягорлик» будують за принципом технологічності, автономності й екологічності

21 Листопада 2019, 15:53
Новий державний випробувальний полігон «Ягорлик» будують за принципом технологічності, автономності й екологічності

На державному випробувальному полігоні «Ягорлик» завершується зведення останнього об’єкта інфраструктури, запланованого на 2019 рік. Про це АрміїInform повідомив начальник полігонної служби Командування Повітряних Сил Збройних Сил України підполковник Микола Петрачков. Він зазначив, що фінансування проєкту здійснюють ритмічно, відповідно до затвердженої бюджетної програми. Тож підстав для зриву графіка будівництва наразі немає.

У цьому році запустили сонячну електростанцію. Запрацював розвідувальний інформаційний центр для фахівців радіотехнічної та радіоелектронної розвідки. Також напередодні тактичних навчань з бойовою стрільбою підрозділів ЗРВ був уведений в експлуатацію навчальний корпус модульного типу. Його зібрали та обладнали сучасними мультимедійними засобами та тренажерами за рекордних півтора місяця.

На полігоні також установили найсучасніші системи відеоспостереження та об’єктивного контролю. Уся інформація в режимі реального часу надходить до чергової зміни, яка відповідає за безпеку, та на командний пункт полігона, звідки керівники навчань спостерігають за діями підрозділів і здійснюють управління військами.

— Станом на сьогодні вже побудована більша частина об’єктів інфраструктури полігона, — розповів Микола Петрачков. — Нині закінчуємо систему автономного водопостачання. Виконані бурові роботи артезіанської свердловини, встановлене необхідне насосне обладнання, триває зведення водонапірної вежі. За місяць питання автономного забезпечення якісною питною водою буде повністю зняте.

Микола Петрачков зазначив, що Державний випробувальний полігон створюють з урахуванням найкращого вітчизняного і закордонного досвіду. Його будують за принципом технологічності, енергоефективності, автономності й екологічності. Він також додав, що наступного року планують ще збудувати казарму та гуртожиток і встановити вітрогенератори й санітарні модулі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини