Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Навчили не чіпати гранати, міни та снаряди

11 Листопада 2019
Навчили не чіпати гранати, міни та снаряди

За даними груп гуманітарного розмінування, близько 7000 га землі в Донецькій і Луганській областях є небезпечними та можуть містити небезпечні знахідки. Особливо їх багато в лісопосадках і на прилеглій до населених пунктів території, повідомляє у мережі Facebook пресслужба штабу операції Об’єднаних сил.

Враховуючи важливість питання, фахівці-інженери угруповання НГУ в ОТУ «Схід» зі складу Об’єднаних сил провели заняття з учнями Мирненської загальноосвітньої школи, що на Донеччині.

– Малеча іноді грається в таких місцях, куди жоден дорослий не подумає навіть зазирнути. А отже, діти повинні знати види вибухівок, в яких речах і де вони можуть перебувати, – зауважив командир групи розмінування підполковник Володимир Кусяк.

Працівники ДСНС та гвардійці розповіли про порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів, а також продемонстрували, який вони можуть мати вигляд.

Як розповіли у пресслужбі штабу ООС, інженери угруповання НГУ в ОТУ «Схід» зі складу ОС останнім часом перевірили та розмінували понад 40 гектарів територій, вилучили і знищили 18 артилерійських снарядів калібру 23-125 мм, включаючи 8 снарядів часів Другої світової війни, 9 гранат різного типу, а також 12 сигнальних ракет та протитанкових мін.

Підготувала Тетяна Рубан

Стежте за нами в Instagram
Актуально