ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Навчили не чіпати гранати, міни та снаряди

11 Листопада 2019
Навчили не чіпати гранати, міни та снаряди

За даними груп гуманітарного розмінування, близько 7000 га землі в Донецькій і Луганській областях є небезпечними та можуть містити небезпечні знахідки. Особливо їх багато в лісопосадках і на прилеглій до населених пунктів території, повідомляє у мережі Facebook пресслужба штабу операції Об’єднаних сил.

Враховуючи важливість питання, фахівці-інженери угруповання НГУ в ОТУ «Схід» зі складу Об’єднаних сил провели заняття з учнями Мирненської загальноосвітньої школи, що на Донеччині.

– Малеча іноді грається в таких місцях, куди жоден дорослий не подумає навіть зазирнути. А отже, діти повинні знати види вибухівок, в яких речах і де вони можуть перебувати, – зауважив командир групи розмінування підполковник Володимир Кусяк.

Працівники ДСНС та гвардійці розповіли про порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів, а також продемонстрували, який вони можуть мати вигляд.

Як розповіли у пресслужбі штабу ООС, інженери угруповання НГУ в ОТУ «Схід» зі складу ОС останнім часом перевірили та розмінували понад 40 гектарів територій, вилучили і знищили 18 артилерійських снарядів калібру 23-125 мм, включаючи 8 снарядів часів Другої світової війни, 9 гранат різного типу, а також 12 сигнальних ракет та протитанкових мін.

Підготувала Тетяна Рубан

Стежте за нами в Instagram
Актуально