ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

НАТО оцінює виконання Україною національної програми за 2019 рік

7 Листопада 2019, 12:45
НАТО оцінює виконання Україною національної програми за 2019 рік

На фото: Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час зустрічі з Єнсом Столтенбергом

До України прибула місія Північноатлантичного альянсу, яка оцінить виконання нашою державою Річної національної програми (РНП-2019) під егідою Комісії Україна – НАТО. Як повідомляється на сайті Місії України при НАТО, 6-8 листопада експерти зустрінуться з представниками центральних органів виконавчої влади, які залучені до виконання РНП, аби оцінити їхню роботу.

Як зазначається, «за результатами візиту оціночна місія підготує рекомендації до звіту про виконання РНП-2019, який буде представлено на розгляд держав-членів НАТО».

Місія України при НАТО повідомляє, що 11 грудня віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба візьме участь у засідання Комісії Україна – НАТО для представлення оцінки РНП-2019 та обговорення питань підготовки РНП-2020.

Нагадаємо, що нещодавно, 30-31 жовтня, Україну відвідувала поважна делегація Північноатлантичної ради на чолі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Представники Альянсу відвідали кілька заходів у Одесі та Києві, провели зустрічі на високому рівні з українськими урядовцями, парламентарями, керівниками промислово-оборонних структур.

Підготував Олександр Козубенко

Стежте за нами в Instagram
Новини