ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найкращим інженерним взводом ЗС України стали десантники з Миколаєва

2 Листопада 2019
Найкращим інженерним взводом ЗС України стали десантники з Миколаєва

Цьогоріч найкращі військові інженери України служать у 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Миколаївські десантники стали переможцями змагань інженерних взводів серед видів ЗС та Головного управління оперативного забезпечення. Конкурс проводився у Кам’янці-Подільському напередодні Дня інженерних військ України, який відзначають 3 листопада.

Змагання проходили за програмою як комплексне тактичне завдання на єдиному тактичному фоні та ініційоване начальником інженерних військ ЗС України – начальником Центрального управління інженерного забезпечення Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ генерал-майором Юрієм Лукашиком.

– Під час випробування оцінювалася здатність взводу виконувати комплекс завдань з тактико-спеціальної, спеціальної та загальновійськової підготовки. Важливо, що під час цих змагань командири взводів застосовували свої підрозділи з урахуванням передового досвіду інженерних військ у районі проведення ООС (АТО). Усі завдання виконувалися у складних умовах обстановки максимально наближених до бойових, – зазначив генерал-майор Юрій Лукашик.

Конкурс проводився впродовж трьох діб. Військові інженери змагалися з обладнання мостового переходу за допомогою ТММ, з фортифікаційного обладнання окопів для техніки, проводили маскування техніки табельними засобами маскування тощо.

У підсумку головний кубок змагань виборов взвод ДШВ із Миколаєва, друге місце посіли представники Сухопутних військ із Житомирщини. Замкнули трійку лідерів військовослужбовці центру інженерного забезпечення з Вінниччини.

Усіх переможців та призерів нагороджено грамотами та цінними подарунками від начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини